zahradnictví Jiří Hruška
ovocné a okrasné školky Velim u Kolína

Návrhy a realizace zahrad provádíme nejen v okolí měst Kolín, Poděbrady, Nymburk, Kutná Hora, ale i v dalších dle dohody.

Adresa

Třída krále Jiřího 243
281 01 Velim u Kolína

Prodejní doba

Pondělí - Sobota: 13 - 17 hodin
Neděle: zavřeno

otevíráme v březnu 2020. Termín upřesníme.

Důležité upozornění: Rostliny nezasíláme!

Telefon

608 024 550 - Jiří Hruška - velkoobchod, výsadby a návrhy zahrad
602 481 741 - Martina Hrušková - prodejna - zahradnictví

E-mail

hruska@hruska-skolky.cz

Jak se k nám dostanete?

  • Pěšky z náměstí Obránců míru ve Velimi půjdete ulicí Pražská směr Cerhenice. Na křižovatce ulic Pražská a třída Krále Jiřího zahnete vpravo a pak pokračujte dál ulicí Krále Jiřího cca 200 m až dojdete k nám.
  • Autem z Českého Brodu jeďte po silnici č. 12 směr Kolín. Po cca 16 km zahnete vlevo na Velim. Řiďte se směrovými tabulemi. Ve Velimi přijedete až na křižovatku "T" ulic Pražská a Sokolská. Zahněte vpravo a ihned vlevo do ulice Krále Jiřího. Po cca 200 m přijedete k nám. Po levé straně zaparkujte před vchodem do prodejny zahradnictví.
  • Autem z Kolína jeďte po silnici č. 12 směr Praha cca po 7 km zahněte vpravo na Velim. Řiďte se směrovými tabulemi. Ve Velimi přijedete až na křižovatku "T" ulic Pražská a Sokolská. Zahněte vpravo a ihned vlevo do ulice Krále Jiřího. Po cca 200 m přijedete k nám. Po levé straně zaparkujte před vchodem do prodejny zahradnictví.
  • Autem z Poděbrad (od Nymburku) jeďte po silnici č. 38 směr Kolín za obcí Pňov - Předhradí odbočte vpravo směr Velim. Ve Velimi přejeďte přejezd přes koleje a jeďte stále po hlavní (ulicemi Palackého, Riegrova), projeďte náměstí Obránců míru a na další křižovatce zahněte vpravo do ulice Krále Jiřího. Po cca 200 m přijedete k nám. Po levé straně zaparkujte před vchodem do prodejny zahradnictví.
poslední aktualizace 24. 2. 2020 12:11
Jipas - tvorba internetových stránek

Copyright © 2003 - 2020 Zahradnictví Hruška, Velim u Kolína